H11D1-X009
H11D1-X009 Vishay Semiconductors
h11d1.pdf
Hersteller: Vishay Semiconductors
Transistor Output Optocouplers Phototransistor Out Single CTR > 20%
auf Bestellung 1430 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details H11D1-X009 Vishay Semiconductors
Description: OPTOISO 5.3KV TRANS W/BASE 6-SMD, Packaging: Tube, Package / Case: 6-SMD, Gull Wing, Output Type: Transistor with Base, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 100°C, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 1.1V, Input Type: DC, Current - Output / Channel: 100mA, Voltage - Isolation: 5300Vrms, Current Transfer Ratio (Min): 20% @ 10mA, Vce Saturation (Max): 400mV, Supplier Device Package: 6-SMD, Voltage - Output (Max): 300V, Turn On / Turn Off Time (Typ): 5µs, 6µs, Rise / Fall Time (Typ): 2.5µs, 5.5µs, Part Status: Active, Number of Channels: 1, Current - DC Forward (If) (Max): 60 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tube
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 100°C
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 1.1V
Input Type: DC
Current - Output / Channel: 100mA
Voltage - Isolation: 5300Vrms
Current Transfer Ratio (Min): 20% @ 10mA
Vce Saturation (Max): 400mV
Supplier Device Package: 6-SMD
Voltage - Output (Max): 300V
Number of Channels: 1
Current - DC Forward (If) (Max): 60 mA
auf Bestellung 1410 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
H11D1-X009 Hersteller : VISHAY h11d1.pdf Category: Optocouplers - analog output
Description: Optocoupler; SMD; Ch: 1; OUT: transistor; Uinsul: 5.3kV; Uce: 300V
Turn-off time: 6µs
Kind of output: transistor
Number of channels: 1
Mounting: SMD
Max. off-state voltage: 6V
Type of optocoupler: optocoupler
Collector-emitter voltage: 300V
Insulation voltage: 5.3kV