Produkte > RALTRON ELECTRONICS > H13-18.432-18-EXT-TR
H13-18.432-18-EXT-TR
H13-18.432-18-EXT-TR Raltron Electronics
H13-8.000-18-3030-EXT-TR.pdf
Hersteller: Raltron Electronics
Description: CRYSTAL 18.4320MHZ 18PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 18pF
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Frequency Tolerance: ±50ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.051" (1.30mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 35 Ohms
Frequency: 18.432 MHz
Supplier Device Package: 4-SMD (7x5)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details H13-18.432-18-EXT-TR Raltron Electronics
Description: CRYSTAL 18.4320MHZ 18PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 18pF, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Frequency Tolerance: ±50ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.051" (1.30mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 35 Ohms, Frequency: 18.432 MHz, Supplier Device Package: 4-SMD (7x5).
Weitere Produktangebote H13-18.432-18-EXT-TR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
H13-18.432-18-EXT-TR H13-18.432-18-EXT-TR Hersteller : Raltron Electronics H13-8.000-18-3030-EXT-TR.pdf Description: CRYSTAL 18.4320MHZ 18PF SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 18pF
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±50ppm
Frequency Tolerance: ±50ppm
Operating Mode: Fundamental
Frequency: 18.432 MHz