Produkte > RALTRON ELECTRONICS > H130B-24.000-12-3050-EXT-TR
H130B-24.000-12-3050-EXT-TR
H130B-24.000-12-3050-EXT-TR Raltron Electronics
H130B-24.000-12-3050-EXT-TR.pdf
Hersteller: Raltron Electronics
Description: CRYSTAL 24.0000MHZ 12PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 12pF
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Frequency Tolerance: ±30ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Active
ESR (Equivalent Series Resistance): 40 Ohms
Frequency: 24 MHz
Supplier Device Package: 4-SMD (5x3.2)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details H130B-24.000-12-3050-EXT-TR Raltron Electronics
Description: CRYSTAL 24.0000MHZ 12PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 12pF, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Frequency Tolerance: ±30ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Active, ESR (Equivalent Series Resistance): 40 Ohms, Frequency: 24 MHz, Supplier Device Package: 4-SMD (5x3.2).
Weitere Produktangebote H130B-24.000-12-3050-EXT-TR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
H130B-24.000-12-3050-EXT-TR H130B-24.000-12-3050-EXT-TR Hersteller : Raltron Electronics H130B-24.000-12-3050-EXT-TR.pdf Description: CRYSTAL 24.0000MHZ 12PF SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 12pF
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±50ppm
Frequency Tolerance: ±30ppm
Operating Mode: Fundamental
Part Status: Active
Frequency: 24 MHz