Produkte > RALTRON > H130B-32.000-12-F-3030-TR
H130B-32.000-12-F-3030-TR
H130B-32.000-12-F-3030-TR Raltron
191h130b-32.000-12-f-3030-tr.pdf
Hersteller: Raltron
Crystal 32MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 12pF FUND 20Ohm 4-Pin SMD T/R
auf Bestellung 975 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 739
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details H130B-32.000-12-F-3030-TR Raltron
Description: CRYSTAL 32.0000MHZ 12PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 12pF, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±30ppm, Frequency Tolerance: ±30ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 40 Ohms, Frequency: 32 MHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
H130B-32.000-12-F-3030-TR H130B-32.000-12-F-3030-TR Hersteller : Raltron 191h130b-32.000-12-f-3030-tr.pdf Crystal 32MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 12pF FUND 20Ohm 4-Pin SMD T/R
auf Bestellung 975 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 762
H130B-32.000-12-F-3030-TR H130B-32.000-12-F-3030-TR Hersteller : Raltron Electronics H130B-32.000-12-F-3030-TR.pdf Description: CRYSTAL 32.0000MHZ 12PF SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 12pF
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±30ppm
Frequency Tolerance: ±30ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 40 Ohms
Frequency: 32 MHz
auf Bestellung 50 Stücke:
Mindestbestellmenge: 26
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 12pF
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±30ppm
Frequency Tolerance: ±30ppm
Operating Mode: Fundamental
Frequency: 32 MHz