Produkte > SUNON > HA30101V3-1000U-A99
HA30101V3-1000U-A99
HA30101V3-1000U-A99 SUNON
HA30101V3-A99-A.pdf
Hersteller: SUNON
Category: DC12V Fans
Description: Fan: DC; axial; 12VDC; 30x30x10mm; 5.92m3/h; 15.1dBA; Vapo; 28AWG
Type of fan: DC
Kind of fan: axial
Supply voltage: 12V DC
Operating voltage: 6...13.8V DC
Fan dimensions: 30x30x10mm
Power consumption: 0.56W
Current rating: 25mA
Fan efficiency: 5.92m3/h
Noise level: 15.1dBA
Kind of Bearing: Vapo
Rotational rate/speed: 7000 (±20%)rpm
Min. insulation resistance: 10MΩ
Impeller material: thermoplastic
Enclosure material: thermoplastic
Leads: leads x2
Operating temperature: -10...70°C
Static pressure: 2.54mm H2O
Flammability rating: UL94V-0
Fan motor: brushless DC
Current and power consumption tolerance: ±15%
Wire size: 28AWG
Additional functions: autorestart
Lead length: 0.145m
Insulation class: A
auf Bestellung 4429 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 17
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details HA30101V3-1000U-A99 SUNON
Category: DC12V Fans, Description: Fan: DC; axial; 12VDC; 30x30x10mm; 5.92m3/h; 15.1dBA; Vapo; 28AWG, Type of fan: DC, Kind of fan: axial, Supply voltage: 12V DC, Operating voltage: 6...13.8V DC, Fan dimensions: 30x30x10mm, Power consumption: 0.56W, Current rating: 25mA, Fan efficiency: 5.92m3/h, Noise level: 15.1dBA, Kind of Bearing: Vapo, Rotational rate/speed: 7000 (±20%)rpm, Min. insulation resistance: 10MΩ, Impeller material: thermoplastic, Enclosure material: thermoplastic, Leads: leads x2, Operating temperature: -10...70°C, Static pressure: 2.54mm H2O, Flammability rating: UL94V-0, Fan motor: brushless DC, Current and power consumption tolerance: ±15%, Wire size: 28AWG, Additional functions: autorestart, Lead length: 0.145m, Insulation class: A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
HA30101V3-1000U-A99 HA30101V3-1000U-A99 Hersteller : Sunon Fans Sunon%20DC%20Brushless%20Fan%20&%20Blower_(240-E).pdf Description: FAN AXIAL 30X10MM 12VDC WIRE
Features: Auto Restart
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 30mm L x 30mm H
Bearing Type: Vapo-Bearing™
RPM: 7000 RPM
Air Flow: 3.5 CFM (0.098m³/min)
Width: 10.00mm
Weight: 0.018 lb (8.16 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 15.1dB(A)
Static Pressure: 0.100 in H2O (24.9 Pa)
Power (Watts): 300 mW
auf Bestellung 1830 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
HA30101V3-1000U-A99 HA30101V3-1000U-A99 Hersteller : Sunon HA30101V3_1000U_A99_D03054260G_00_2_Ref.pdf DC Fans Axial Fan, 30x30x10mm, 12VDC, 3.5CFM, 0.1"H2O, Vapo, Auto Restart, Super Silence
auf Bestellung 623 Stücke:
Mindestbestellmenge: 19
auf Bestellung 480 Stücke:
Mindestbestellmenge: 30
HA30101V3-1000U-A99 (HA30101V3-A99-A)
Produktcode: 203811
zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
Gehäuse, Halter, Montage- und Installationselemente > Lüfter und Zubehör
Produkt ist nicht verfügbar
HA30101V3-1000U-A99 Hersteller : Sunon Fan Sunon%20DC%20Brushless%20Fan%20&%20Blower_(240-E).pdf FAN AXIAL 30X10MM VAPO 12VDC WIR Група товару: Вентилятори та Управління тепловими режимами Од. вим: шт