HB1850-2R5806-R Eaton - Electronics Division
eaton-hb-supercapacitor-data-sheet.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: CAP 80F -10% +30% 2.5V T/H
Packaging: Bulk
Tolerance: -10%, +30%
Package / Case: Radial, Can
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Termination: PC Pins
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 70°C
Capacitance: 80 F
Voltage - Rated: 2.5 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details HB1850-2R5806-R Eaton - Electronics Division
Description: CAP 80F -10% +30% 2.5V T/H, Packaging: Bulk, Tolerance: -10%, +30%, Package / Case: Radial, Can, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Termination: PC Pins, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 70°C, Capacitance: 80 F, Voltage - Rated: 2.5 V.
Weitere Produktangebote HB1850-2R5806-R
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
HB1850-2R5806-R Hersteller : PowerStor / Eaton Bus_Elx_DS_4375_HB_Series-349693.pdf Supercapacitors / Ultracapacitors 35F 2.5V EDLC HB SERIES CYL