Produkte > SURGE > HBV221M1ETR-0810S
HBV221M1ETR-0810S
HBV221M1ETR-0810S SURGE
HBV.pdf
Hersteller: SURGE
Description: CAP ALUM HYB 220UF 20% 25V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Strip
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Hybrid
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 25 V
Impedance: 27 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 230 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 2.3 A @ 100 kHz
auf Bestellung 465 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 9
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details HBV221M1ETR-0810S SURGE
Description: CAP ALUM HYB 220UF 20% 25V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Hybrid, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm), Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 220 µF, Voltage - Rated: 25 V, Impedance: 27 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 230 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 2.3 A @ 100 kHz.
Weitere Produktangebote HBV221M1ETR-0810S
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
HBV221M1ETR-0810S HBV221M1ETR-0810S Hersteller : SURGE HBV.pdf Description: CAP ALUM HYB 220UF 20% 25V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Hybrid
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 25 V
Impedance: 27 mOhms