Produkte > EATON ELECTRONICS > HCM0703-R22-R
HCM0703-R22-R
HCM0703-R22-R Eaton Electronics
eaton_hcm0703_high_current_power_inductors_data_sh-1608742.pdf
Hersteller: Eaton Electronics
Power Inductors - SMD 0.22uH 40.0A SMD HIGH CURRENT
auf Bestellung 2355 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details HCM0703-R22-R Eaton Electronics
Description: FIXED IND 220NH 23A 2.8 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.280" L x 0.260" W (7.10mm x 6.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 2.8mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 40A, Material - Core: Iron Powder, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Part Status: Active, Inductance: 220 nH, Current Rating (Amps): 23 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
HCM0703-R22-R HCM0703-R22-R Hersteller : Bussmann / Eaton eaton_hcm0703_high_current_power_inductors_data_sh-1608742.pdf Power Inductors - SMD 0.22uH 40.0A SMD HIGH CURRENT
auf Bestellung 2485 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
HCM0703-R22-R HCM0703-R22-R Hersteller : Coiltronics / Eaton eaton_hcm0703_high_current_power_inductors_data_sh-1608742.pdf Power Inductors - SMD 0.22uH 40.0A SMD HIGH CURRENT
HCM0703-R22-R HCM0703-R22-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-hcm0703-high-current-power-inductors-data-sheet.pdf Description: FIXED IND 220NH 23A 2.8 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.280" L x 0.260" W (7.10mm x 6.60mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 2.8mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 40A
Material - Core: Iron Powder
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 220 nH
Current Rating (Amps): 23 A
Mindestbestellmenge: 7
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Iron Powder
Part Status: Active
Inductance: 220 nH
Current Rating (Amps): 23 A