Produkte > INPAQ TECHNOLOGY CO., LTD > HCM1012GS150A05PDG
HCM1012GS150A05PDG
HCM1012GS150A05PDG INPAQ Technology Co., Ltd
HCM1012-G%20Series.pdf
Hersteller: INPAQ Technology Co., Ltd
Description: CMC 100MA 2LN 15 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0504 (1210 Metric), 4 PC Pad
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.049" L x 0.039" W (1.25mm x 1.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Height (Max): 0.024" (0.61mm)
Voltage Rating - DC: 10V
Current Rating (Max): 100mA
DC Resistance (DCR) (Max): 800mOhm
Impedance @ Frequency: 15 Ohms @ 100 MHz
auf Bestellung 16000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details HCM1012GS150A05PDG INPAQ Technology Co., Ltd
Description: CMC 100MA 2LN 15 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0504 (1210 Metric), 4 PC Pad, Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.049" L x 0.039" W (1.25mm x 1.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Height (Max): 0.024" (0.61mm), Voltage Rating - DC: 10V, Current Rating (Max): 100mA, DC Resistance (DCR) (Max): 800mOhm, Impedance @ Frequency: 15 Ohms @ 100 MHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
HCM1012GS150A05PDG HCM1012GS150A05PDG Hersteller : INPAQ Technology Co., Ltd HCM1012-G%20Series.pdf Description: CMC 100MA 2LN 15 OHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Height (Max): 0.024" (0.61mm)
Voltage Rating - DC: 10V
Current Rating (Max): 100mA