HCM1105-R47-R Eaton - Electronics Division
skuPage.HCM1105-R47-R.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: FIXED IND 470NH SURFACE MOUNT
Packaging: Tape & Reel (TR)
Size / Dimension: 0.453" L x 0.406" W (11.50mm x 10.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max): 0.199" (5.05mm)
Inductance: 470 nH
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details HCM1105-R47-R Eaton - Electronics Division
Description: FIXED IND 470NH SURFACE MOUNT, Packaging: Tape & Reel (TR), Size / Dimension: 0.453" L x 0.406" W (11.50mm x 10.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height - Seated (Max): 0.199" (5.05mm), Inductance: 470 nH.
Weitere Produktangebote HCM1105-R47-R
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
HCM1105-R47-R HCM1105-R47-R Hersteller : Eaton Electronics skuPage.HCM1105-R47-R.pdf Power Inductors - SMD IND HC(HCM1105) 0.47uH SMT 2 Pads