HCM1305-3R3-R EATON / PARTNER STOCK
eaton-hcm1305-high-current-power-inductors-data-sheet.pdf
Hersteller: EATON / PARTNER STOCK
Description: EATON / PARTNER STOCK - HCM1305-3R3-R - 3.3 µH SHIELDED DRUM CORE, WIREWOUND
tariffCode: 85045000
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
usEccn: EAR99
SVHC: To Be Advised
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details HCM1305-3R3-R EATON / PARTNER STOCK
Description: FIXED IND 3.3UH 15A 9.2 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.524" L x 0.480" W (13.30mm x 12.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 9.2mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 32A, Material - Core: Iron Powder, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm), Inductance: 3.3 µH, Current Rating (Amps): 15 A.
Weitere Produktangebote HCM1305-3R3-R
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
HCM1305-3R3-R HCM1305-3R3-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-hcm1305-high-current-power-inductors-data-sheet.pdf Description: FIXED IND 3.3UH 15A 9.2 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.524" L x 0.480" W (13.30mm x 12.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 9.2mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 32A
Material - Core: Iron Powder
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm)
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 15 A
Produkt ist nicht verfügbar
HCM1305-3R3-R HCM1305-3R3-R Hersteller : Coiltronics / Eaton Bus_Elx_DS_4371_HCP1305_Series-335883.pdf Fixed Inductors 3.30uH 32.0A