Produkte > COILTRONICS / EATON > HCM1A0703-330-R
HCM1A0703-330-R
HCM1A0703-330-R Coiltronics / Eaton
eaton-hcm1a0703-automotive-power-inductors-data-sh-1608636.pdf
Hersteller: Coiltronics / Eaton
Power Inductors - SMD 33uH 220A AEC-Q200
auf Bestellung 513 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details HCM1A0703-330-R Coiltronics / Eaton
Description: FIXED IND 33UH 1.6A 242MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.280" L x 0.268" W (7.10mm x 6.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, DC Resistance (DCR): 242mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 2.3A, Material - Core: Iron Powder, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Part Status: Active, Inductance: 33 µH, Current Rating (Amps): 1.6 A.
Weitere Produktangebote HCM1A0703-330-R
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
HCM1A0703-330-R HCM1A0703-330-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-hcm1a0703-automotive-power-inductors-data-sheet.pdf Description: FIXED IND 33UH 1.6A 242MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.280" L x 0.268" W (7.10mm x 6.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
DC Resistance (DCR): 242mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 2.3A
Material - Core: Iron Powder
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 1.6 A
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Iron Powder
Part Status: Active
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 1.6 A