Produkte > EATON ELECTRIC > HCM1A1104-5R6-R
HCM1A1104-5R6-R EATON ELECTRIC
Hersteller: EATON ELECTRIC
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 5.6uH; Ioper: 6.6A; ±20%; 11.5x10.3mm; Isat: 9A
Operating temperature: -55...155°C
Type of inductor: wire
Core material: iron powder
Mounting: SMD
Inductance: 5.6µH
Height: 4mm
Body dimensions: 11.5x10.3mm
Max resistance: 17mΩ
Operating current: 6.6A
Saturation current: 9A
Tolerance: ±20%
Test frequency: 0.1MHz
Conform to the norm: AEC-Q200
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details HCM1A1104-5R6-R EATON ELECTRIC
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 5.6uH; Ioper: 6.6A; ±20%; 11.5x10.3mm; Isat: 9A, Operating temperature: -55...155°C, Type of inductor: wire, Core material: iron powder, Mounting: SMD, Inductance: 5.6µH, Height: 4mm, Body dimensions: 11.5x10.3mm, Max resistance: 17mΩ, Operating current: 6.6A, Saturation current: 9A, Tolerance: ±20%, Test frequency: 0.1MHz, Conform to the norm: AEC-Q200.
Weitere Produktangebote HCM1A1104-5R6-R
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
HCM1A1104-5R6-R HCM1A1104-5R6-R Hersteller : Coiltronics / Eaton bus-elx-ds-10550-hcm1a1104-1075465.pdf Fixed Inductors 5.6uH 9A AEC-Q200