Produkte > BUSSMANN / EATON > HCM1A1707-220-R
HCM1A1707-220-R
HCM1A1707-220-R Bussmann / Eaton
eaton_hcm1a1707_automotive_power_inductors_data_sh-1608824.pdf
Hersteller: Bussmann / Eaton
Power Inductors - SMD 22uH 11A AEC-Q200
auf Bestellung 189 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details HCM1A1707-220-R Bussmann / Eaton
Description: FIXED IND 22UH 8A 23 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.677" L x 0.663" W (17.20mm x 16.85mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, DC Resistance (DCR): 23mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 11A, Material - Core: Iron Powder, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm), Part Status: Active, Inductance: 22 µH, Current Rating (Amps): 8 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
HCM1A1707-220-R HCM1A1707-220-R Hersteller : Coiltronics / Eaton eaton-hcm1a1707-automotive-power-inductors-data-sh-1608824.pdf Power Inductors - SMD 22uH 11A AEC-Q200
auf Bestellung 194 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
HCM1A1707-220-R HCM1A1707-220-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-hcm1a1707-automotive-power-inductors-data-sheet.pdf Description: FIXED IND 22UH 8A 23 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.677" L x 0.663" W (17.20mm x 16.85mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
DC Resistance (DCR): 23mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 11A
Material - Core: Iron Powder
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 8 A
auf Bestellung 169 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Iron Powder
Part Status: Active
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 8 A