Produkte > EATON ELECTRIC > HCMA1104-220-R
HCMA1104-220-R EATON ELECTRIC
eaton-hcma1104-automotive-high-current-power-inductors-data-sheet.pdf
Hersteller: EATON ELECTRIC
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; 22uH; ±20%; 11.5x10.3x4mm; H: 4mm; 66mΩ
Type of inductor: wire
Inductance: 22µH
Height: 4mm
Body dimensions: 11.5x10.3x4mm
Max resistance: 66mΩ
Tolerance: ±20%
Conform to the norm: AEC-Q200
Test frequency: 0.1MHz
auf Bestellung 1700 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 850
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details HCMA1104-220-R EATON ELECTRIC
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; 22uH; ±20%; 11.5x10.3x4mm; H: 4mm; 66mΩ, Type of inductor: wire, Inductance: 22µH, Height: 4mm, Body dimensions: 11.5x10.3x4mm, Max resistance: 66mΩ, Tolerance: ±20%, Conform to the norm: AEC-Q200, Test frequency: 0.1MHz.
Weitere Produktangebote HCMA1104-220-R
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
HCMA1104-220-R HCMA1104-220-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-hcma1104-automotive-high-current-power-inductors-data-sheet.pdf Description: FIXED IND 22UH
Packaging: Tape & Reel (TR)
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Part Status: Active
Inductance: 22 µH
Produkt ist nicht verfügbar
HCMA1104-220-R HCMA1104-220-R Hersteller : Eaton Electronics eaton-hcma1104-automotive-high-current-power-inductors-data-sheet.pdf Power Inductors - SMD 10uH 5.5A AEC-Q200