Produkte > COILTRONICS / EATON > HCMA1707-220-R
HCMA1707-220-R
HCMA1707-220-R Coiltronics / Eaton
eaton-hcma1707-automotive-high-current-power-induc-1608825.pdf
Hersteller: Coiltronics / Eaton
Power Inductors - SMD 22.0UH 11.0A IND HC
auf Bestellung 172 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details HCMA1707-220-R Coiltronics / Eaton
Description: FIXED IND 22UH 9.5A 23 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.677" L x 0.663" W (17.20mm x 16.85mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 23mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 11A, Material - Core: Iron Powder, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm), Inductance: 22 µH, Current Rating (Amps): 9.5 A.
Weitere Produktangebote HCMA1707-220-R
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
HCMA1707-220-R HCMA1707-220-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-hcma1707-automotive-high-current-power-inductors-data-sheet.pdf Description: FIXED IND 22UH 9.5A 23 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.677" L x 0.663" W (17.20mm x 16.85mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 23mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 11A
Material - Core: Iron Powder
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm)
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 9.5 A
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Iron Powder
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 9.5 A