HCP0703-3R3-R
HCP0703-3R3-R Eaton - Electronics Division
HCP0703.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: FIXED IND 3.3UH 6A 30 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.287" L x 0.276" W (7.30mm x 7.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 30mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 13.5A
Material - Core: Iron Powder
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 6 A
Produktbewertung abgeben
Technische Details HCP0703-3R3-R Eaton - Electronics Division
Description: FIXED IND 3.3UH 6A 30 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.287" L x 0.276" W (7.30mm x 7.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 30mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 13.5A, Material - Core: Iron Powder, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Inductance: 3.3 µH, Current Rating (Amps): 6 A.
Weitere Produktangebote HCP0703-3R3-R
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
HCP0703-3R3-R HCP0703-3R3-R Hersteller : Eaton - Electronics Division HCP0703.pdf Description: FIXED IND 3.3UH 6A 30 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Iron Powder
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 6 A