Produkte > COILTRONICS / EATON > HCP0704-3R3-R
HCP0704-3R3-R
HCP0704-3R3-R Coiltronics / Eaton
Bus_Elx_DS_4348_HCP0704_Series-335882.pdf
Hersteller: Coiltronics / Eaton
Fixed Inductors 3.3uH 9.5A
auf Bestellung 950 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details HCP0704-3R3-R Coiltronics / Eaton
Description: FIXED IND 3.3UH 6A 25 MOHM SMD, Tolerance: ±25%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.268" L x 0.268" W (6.80mm x 6.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 155°C, DC Resistance (DCR): 25mOhm, Current - Saturation (Isat): 9.5A, Material - Core: Iron Powder, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm), Inductance: 3.3 µH, Current Rating (Amps): 6 A.
Weitere Produktangebote HCP0704-3R3-R
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
HCP0704-3R3-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-hcp0704-high-current-power-inductors-data-sheet.pdf Description: FIXED IND 3.3UH 6A 25 MOHM SMD
Tolerance: ±25%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.268" L x 0.268" W (6.80mm x 6.80mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 155°C
DC Resistance (DCR): 25mOhm
Current - Saturation (Isat): 9.5A
Material - Core: Iron Powder
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 6 A
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±25%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Type: Drum Core, Wirewound
DC Resistance (DCR): 25mOhm
Material - Core: Iron Powder
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 6 A