Produkte > COILTRONICS / EATON > HCV1707R1-R48-R
HCV1707R1-R48-R
HCV1707R1-R48-R Coiltronics / Eaton
eaton-hcv1707-high-current-power-inductors-data-sh-1664766.pdf
Hersteller: Coiltronics / Eaton
Power Inductors - SMD 0.48uH 55A SMT
auf Bestellung 352 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details HCV1707R1-R48-R Coiltronics / Eaton
Description: FIXED IND 480NH 32A 1.7 MOHM SMD, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, 3 Lead, Size / Dimension: 0.681" L x 0.551" W (17.30mm x 14.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 1.7mOhm, Current - Saturation (Isat): 47A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: 3-SMD, Height - Seated (Max): 0.272" (6.90mm), Inductance: 480 nH, Current Rating (Amps): 32 A.
Weitere Produktangebote HCV1707R1-R48-R
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
HCV1707R1-R48-R HCV1707R1-R48-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-hcv1707-high-current-power-inductors-data-sheet.pdf Description: FIXED IND 480NH 32A 1.7 MOHM SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard, 3 Lead
Size / Dimension: 0.681" L x 0.551" W (17.30mm x 14.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1.7mOhm
Current - Saturation (Isat): 47A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 3-SMD
Height - Seated (Max): 0.272" (6.90mm)
Inductance: 480 nH
Current Rating (Amps): 32 A
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
DC Resistance (DCR): 1.7mOhm
Material - Core: Ferrite
Supplier Device Package: 3-SMD
Inductance: 480 nH
Current Rating (Amps): 32 A