Produkte > CUI DEVICES > HD01-19-RA-TH
HD01-19-RA-TH
HD01-19-RA-TH CUI Devices
hd01_19_ra_th-2657929.pdf
Hersteller: CUI Devices
HDMI, Displayport & DVI Connectors HDMI 2.1, Receptacle, 19 Position, Through Hole, Vertical, Right Angle, Tray
auf Bestellung 3278 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details HD01-19-RA-TH CUI Devices
Description: HDMI 2.1, RECEPTACLE CONNECTOR,, Packaging: Tray, Features: Board Guide, Board Lock, Voltage - Rated: 40VAC, Number of Contacts: 19, Connector Type: HDMI, Gender: Receptacle, Current Rating (Amps): 0.5A, Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -20°C ~ 85°C, Specifications: HDMI 2.1, Termination: Solder, Mounting Feature: Vertical, Flag, Mating Cycles: 10000, Part Status: Active, Number of Ports: 1.
Weitere Produktangebote HD01-19-RA-TH
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tray
Features: Board Guide, Board Lock
Voltage - Rated: 40VAC
Number of Contacts: 19
Connector Type: HDMI
Gender: Receptacle
Current Rating (Amps): 0.5A
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -20°C ~ 85°C