Produkte > CUI DEVICES > HD02-19-M-MSMT-TR
HD02-19-M-MSMT-TR
HD02-19-M-MSMT-TR CUI DEVICES
hd02-19-m-msmt-tr.pdf
Hersteller: CUI DEVICES
HDMI 2.1, Mini Receptacle Connector
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details HD02-19-M-MSMT-TR CUI DEVICES
Description: HDMI 2.1, MINI RECEPTACLE CONNEC, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 40VAC, Number of Contacts: 19, Connector Type: HDMI, Gender: Receptacle, Current Rating (Amps): 0.5A, Mounting Type: Board Edge, Cutout; Surface Mount; Through Hole, Right Angle, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -20°C ~ 85°C, Specifications: HDMI 2.1, Termination: Solder, Mounting Feature: Horizontal, Mid Mount, Mating Cycles: 10000, Part Status: Active, Number of Ports: 1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 40VAC
Gender: Receptacle
Current Rating (Amps): 0.5A
Mounting Type: Board Edge, Cutout; Surface Mount; Through Hole, Right Angle
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -20°C ~ 85°C
Specifications: HDMI 2.1
Termination: Solder
Mounting Feature: Horizontal, Mid Mount
Mating Cycles: 10000
Part Status: Active
Number of Ports: 1
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
HD02-19-M-MSMT-TR HD02-19-M-MSMT-TR Hersteller : CUI Devices hd02_19_m_msmt_tr-2657951.pdf HDMI, Displayport & DVI Connectors HDMI 2.1, Mini Receptacle 19 Position, Horizontal, Mid Mount, Through Hole, Reel
auf Bestellung 1531 Stücke:
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 40VAC
Gender: Receptacle
Current Rating (Amps): 0.5A
Shielding: Shielded