Produkte > CUI DEVICES > HD03-19-P-FR
HD03-19-P-FR
HD03-19-P-FR CUI Devices
hd03-19-p-fr.pdf
Hersteller: CUI Devices
Description: HDMI 2.1, PLUG CONNECTOR, 19 POS
Packaging: Tray
Voltage - Rated: 40VAC
Number of Contacts: 19
Connector Type: HDMI
Gender: Plug
Current Rating (Amps): 0.5A
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -20°C ~ 85°C
Specifications: HDMI 2.1
Termination: Solder
Mating Cycles: 10000
Part Status: Active
Number of Ports: 1
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details HD03-19-P-FR CUI Devices
Description: HDMI 2.1, PLUG CONNECTOR, 19 POS, Packaging: Tray, Voltage - Rated: 40VAC, Number of Contacts: 19, Connector Type: HDMI, Gender: Plug, Current Rating (Amps): 0.5A, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Shielding: Shielded, Operating Temperature: -20°C ~ 85°C, Specifications: HDMI 2.1, Termination: Solder, Mating Cycles: 10000, Part Status: Active, Number of Ports: 1.
Weitere Produktangebote HD03-19-P-FR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
HD03-19-P-FR HD03-19-P-FR Hersteller : CUI Devices hd03_19_p_fr-2657945.pdf HDMI, Displayport & DVI Connectors HDMI 2.1, Plug Connector, 19 Position, Free Hanging, Tray Packaging