Produkte > CUI DEVICES > HD04-19-TH-TR
HD04-19-TH-TR
HD04-19-TH-TR CUI Devices
hd04-19-th-tr.pdf
Hersteller: CUI Devices
Description: HDMI 2.1, RECEPTACLE CONNECTOR,
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 40VAC
Gender: Receptacle
Current Rating (Amps): 0.5A
Mounting Type: Surface Mount, Right Angle; Through Hole
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -20°C ~ 85°C
Specifications: HDMI 2.1
Termination: Solder
Mounting Feature: Horizontal
Mating Cycles: 10000
Part Status: Active
Number of Ports: 1
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details HD04-19-TH-TR CUI Devices
Description: HDMI 2.1, RECEPTACLE CONNECTOR,, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 40VAC, Number of Contacts: 19, Connector Type: HDMI, Gender: Receptacle, Current Rating (Amps): 0.5A, Mounting Type: Surface Mount, Right Angle; Through Hole, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -20°C ~ 85°C, Specifications: HDMI 2.1, Termination: Solder, Mounting Feature: Horizontal, Mating Cycles: 10000, Part Status: Active, Number of Ports: 1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
HD04-19-TH-TR HD04-19-TH-TR Hersteller : CUI Devices hd04_19_th_tr-2657958.pdf HDMI, Displayport & DVI Connectors HDMI 2.1, Receptacle Connector, 19 Position, Through Hole, Reel Packaging
auf Bestellung 3152 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 40VAC
Gender: Receptacle
Current Rating (Amps): 0.5A
Shielding: Shielded