Produkte > SAME SKY > HD05-19-TH-TR
HD05-19-TH-TR
HD05-19-TH-TR Same Sky
hd05_19_th_tr.pdf
Hersteller: Same Sky
HDMI, Displayport & DVI Connectors HDMI 2.0, Receptacle Connector, 19 Positions, Horizontal, Through Hole
auf Bestellung 2882 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details HD05-19-TH-TR Same Sky
Description: HDMI 2.0, RECEPTACLE CONNECTOR,, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 40VAC, Number of Contacts: 19, Connector Type: HDMI, Gender: Receptacle, Current Rating (Amps): 0.5A, Mounting Type: Surface Mount, Right Angle; Through Hole, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Specifications: HDMI 2.0, Termination: Solder, Mounting Feature: Horizontal, Mating Cycles: 10000, Number of Ports: 1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 40VAC
Gender: Receptacle
Current Rating (Amps): 0.5A
Mounting Type: Surface Mount, Right Angle; Through Hole
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Specifications: HDMI 2.0
Termination: Solder
Mounting Feature: Horizontal
Mating Cycles: 10000
Number of Ports: 1
auf Bestellung 433 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
HD05-19-TH-TR HD05-19-TH-TR Hersteller : CUI Devices hd05_19_th_tr-3310378.pdf HDMI, Displayport & DVI Connectors HDMI 2.0, Receptacle Connector, 19 Positions, Horizontal, Through Hole
auf Bestellung 3301 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 40VAC
Gender: Receptacle
Current Rating (Amps): 0.5A
Shielding: Shielded