Produkte > CUI DEVICES > HD10-19-MSMT-TR
HD10-19-MSMT-TR
HD10-19-MSMT-TR CUI Devices
hd10-19-msmt-tr.pdf
Hersteller: CUI Devices
Description: HDMI 2.0, RECEPTACLE CONNECTOR,
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 40VAC
Number of Contacts: 19
Connector Type: HDMI
Gender: Receptacle
Current Rating (Amps): 0.5A
Mounting Type: Board Edge, Cutout; Through Hole, Right Angle
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Specifications: HDMI 2.0
Termination: Solder
Mounting Feature: Horizontal
Mating Cycles: 10000
Number of Ports: 1
auf Bestellung 1750 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 350
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details HD10-19-MSMT-TR CUI Devices
Description: HDMI 2.0, RECEPTACLE CONNECTOR,, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 40VAC, Number of Contacts: 19, Connector Type: HDMI, Gender: Receptacle, Current Rating (Amps): 0.5A, Mounting Type: Board Edge, Cutout; Through Hole, Right Angle, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Specifications: HDMI 2.0, Termination: Solder, Mounting Feature: Horizontal, Mating Cycles: 10000, Number of Ports: 1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
HD10-19-MSMT-TR HD10-19-MSMT-TR Hersteller : Same Sky hd10-19-msmt-tr.pdf HDMI, Displayport & DVI Connectors HDMI 2.0, Receptacle Connector, 19 Positions, Horizontal, Mid-Surface Mount
auf Bestellung 2076 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 40VAC
Number of Contacts: 19
Connector Type: HDMI
Gender: Receptacle
Current Rating (Amps): 0.5A
Shielding: Shielded
Specifications: HDMI 2.0
Termination: Solder
Mounting Feature: Horizontal
Mating Cycles: 10000
Number of Ports: 1
Mindestbestellmenge: 5
HD10-19-MSMT-TR HD10-19-MSMT-TR Hersteller : CUI Devices hd10_19_msmt_tr-3310382.pdf HDMI, Displayport & DVI Connectors HDMI 2.0, Receptacle Connector, 19 Positions, Horizontal, Mid-Surface Mount