HE2AN-S-AC240V
HE2AN-S-AC240V Panasonic Electric Works
HE Relays TV-10,15.pdf
Hersteller: Panasonic Electric Works
Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 240V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 240VAC
Operating Temperature: -50°C ~ 55°C
Termination Style: Screw Terminal
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 10.8 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver Tin Oxide (AgSnO)
Contact Form: DPST-NO (2 Form A)
Contact Rating (Current): 25 A
Switching Voltage: 277VAC, 30VDC - Max
Must Release Voltage: 36 VAC
Must Operate Voltage: 168 VAC
Operate Time: 30 ms
Release Time: 30 ms
auf Bestellung 10 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details HE2AN-S-AC240V Panasonic Electric Works
Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 240V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 240VAC, Operating Temperature: -50°C ~ 55°C, Termination Style: Screw Terminal, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 10.8 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver Tin Oxide (AgSnO), Contact Form: DPST-NO (2 Form A), Contact Rating (Current): 25 A, Switching Voltage: 277VAC, 30VDC - Max, Must Release Voltage: 36 VAC, Must Operate Voltage: 168 VAC, Operate Time: 30 ms, Release Time: 30 ms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
HE2AN-S-AC240V HE2AN-S-AC240V Hersteller : Panasonic Industrial Devices HE Relays TV-10,15.pdf General Purpose Relays 2 Form A 25A 240VAC Scw Term Typ AC Coil