Produkte > KYOCERA AVX > HF0AA2180A700
HF0AA2180A700
HF0AA2180A700 KYOCERA AVX
AVX-MLO_HP-Filters.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: RF FILT HIGH PASS 2.18GHZ 16ULGA
Packaging: Bulk
Package / Case: 16-ULGA
Filter Type: High Pass
Size / Dimension: 0.259" L x 0.156" W (6.58mm x 3.98mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 2.18GHz
Insertion Loss: 1.2dB
Height (Max): 0.022" (0.56mm)
Part Status: Active
auf Bestellung 208 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details HF0AA2180A700 KYOCERA AVX
Description: RF FILT HIGH PASS 2.18GHZ 16ULGA, Packaging: Bulk, Package / Case: 16-ULGA, Filter Type: High Pass, Size / Dimension: 0.259" L x 0.156" W (6.58mm x 3.98mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 2.18GHz, Insertion Loss: 1.2dB, Height (Max): 0.022" (0.56mm), Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
HF0AA2180A700 HF0AA2180A700 Hersteller : KYOCERA AVX AVX_MLO_HP_Filters-3162554.pdf Signal Conditioning 2180MHz Size 2616