Produkte > L-COM > HG1922EG-1-NF
HG1922EG-1-NF L-Com
Hersteller: L-Com
HG1922EG-1-NF
auf Bestellung 6 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details HG1922EG-1-NF L-Com
Description: 1920 MHZ TO 2170 MHZ GRID ANTENN, Features: Cable - 213.36mm, Packaging: Bag, Mounting Type: Mast Mount, Frequency Range: 1.92GHz ~ 2.17GHz, Applications: GSM, Gain: 22dBi, Termination: N Type Female, Number of Bands: 1, VSWR: 1.5, Antenna Type: Parabolic Grid, Height (Max): 14.600" (370.84mm), Frequency Group: Wide Band, Frequency (Center/Band): 2.045GHz, RF Family/Standard: Cellular, Power - Max: 100 W.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
HG1922EG-1-NF Hersteller : L-Com HG1922EG-1-NF
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
HG1922EG-1-NF HG1922EG-1-NF Hersteller : L-com Description: 1920 MHZ TO 2170 MHZ GRID ANTENN
Features: Cable - 213.36mm
Packaging: Bag
Mounting Type: Mast Mount
Frequency Range: 1.92GHz ~ 2.17GHz
Applications: GSM
Gain: 22dBi
Termination: N Type Female
Number of Bands: 1
VSWR: 1.5
Antenna Type: Parabolic Grid
Height (Max): 14.600" (370.84mm)
Frequency Group: Wide Band
Frequency (Center/Band): 2.045GHz
RF Family/Standard: Cellular
Power - Max: 100 W
Produkt ist nicht verfügbar
HG1922EG-1-NF HG1922EG-1-NF Hersteller : L-Com Antennas 1920 MHz to 2170 MHz Grid Antenna