Produkte > L-COM > HG2458-03PU-100IPEX
HG2458-03PU-100IPEX L-Com
Hersteller: L-Com
HG2458-03PU-100IPEX
auf Bestellung 159 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 51
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details HG2458-03PU-100IPEX L-Com
Description: ANT PCB 2400/5200-5800MHZ 2/3DBI, Packaging: Bag, Features: Cable - 305mm, Cable - 1.524m, Cable - 3.048m, Cable - 7.62m, Mounting Type: Connector Mount, Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz, 5.15GHz ~ 5.85GHz, Applications: WLAN, Gain: 3dBi, 3dBi, Termination: I-PEX, Number of Bands: 2, VSWR: 2, Antenna Type: PCB Trace, Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz), Frequency (Center/Band): 2.45GHz, 5.5GHz, RF Family/Standard: WiFi.
Weitere Produktangebote HG2458-03PU-100IPEX
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bag
Features: Cable - 305mm, Cable - 1.524m, Cable - 3.048m, Cable - 7.62m
Mounting Type: Connector Mount
Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz, 5.15GHz ~ 5.85GHz
Applications: WLAN
Gain: 3dBi, 3dBi
Termination: I-PEX
Number of Bands: 2
VSWR: 2
Antenna Type: PCB Trace
Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz)
Frequency (Center/Band): 2.45GHz, 5.5GHz
RF Family/Standard: WiFi
Produkt ist nicht verfügbar
HG2458-03PU-100IPEX HG2458-03PU-100IPEX Hersteller : L-Com Antennas ANT PCB 2400/5200-5800MHz 2/3dBi IPEX CON 35x8mm