Produkte > L-COM > HG2458-05PU-UFL
HG2458-05PU-UFL L-Com
ds_HG2458-05PU-UFL.pdf
Hersteller: L-Com
HG2458-05PU-UFL
auf Bestellung 4095 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details HG2458-05PU-UFL L-Com
Description: ANTOMNI PCB 2.4/5GHZ 3/5DBI, Packaging: Bag, Mounting Type: Connector Mount, Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz, 5.1GHz ~ 5.9GHz, Applications: 802.11a/b/g/n, Bluetooth, Wi-Fi, Gain: 3dBi, 5dBi, Termination: IPX, U.FL, Number of Bands: 2, VSWR: 2, Antenna Type: PCB Trace, Height (Max): 0.020" (0.51mm), Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz), Frequency (Center/Band): 2.45GHz, 5.5GHz, RF Family/Standard: Bluetooth, WiFi.
Weitere Produktangebote HG2458-05PU-UFL
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bag
Mounting Type: Connector Mount
Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz, 5.1GHz ~ 5.9GHz
Applications: 802.11a/b/g/n, Bluetooth, Wi-Fi
Gain: 3dBi, 5dBi
Termination: IPX, U.FL
Number of Bands: 2
VSWR: 2
Antenna Type: PCB Trace
Height (Max): 0.020" (0.51mm)
Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz)
Frequency (Center/Band): 2.45GHz, 5.5GHz