Produkte > L-COM > HG2458-06DP-8RSP
HG2458-06DP-8RSP L-Com
Hersteller: L-Com
HG2458-06DP-8RSP
auf Bestellung 34 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details HG2458-06DP-8RSP L-Com
Description: WIFI 6, 2400-2500/5150-5850 MHZ, Features: Cable - 305mm, Cable - 1.524m, Cable - 3.048m, Cable - 7.62m, Packaging: Bag, Mounting Type: Bracket Mount, Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz, 5.15GHz ~ 5.85GHz, Applications: 802.11b/g/n/ac/ax, Bluetooth, IoT, Wi-Fi, Zigbee™, Gain: 6dBi, 6dBi, Termination: RP-SMA Male (8), Number of Bands: 2, VSWR: 2, Antenna Type: Flat Panel, Height (Max): 1.000" (25.40mm), Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz), Frequency (Center/Band): 2.45GHz, 5.5GHz, RF Family/Standard: 802.15.4, Bluetooth, Cellular, Power - Max: 50 W.
Weitere Produktangebote HG2458-06DP-8RSP
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
HG2458-06DP-8RSP HG2458-06DP-8RSP Hersteller : L-com Description: WIFI 6, 2400-2500/5150-5850 MHZ
Features: Cable - 305mm, Cable - 1.524m, Cable - 3.048m, Cable - 7.62m
Packaging: Bag
Mounting Type: Bracket Mount
Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz, 5.15GHz ~ 5.85GHz
Applications: 802.11b/g/n/ac/ax, Bluetooth, IoT, Wi-Fi, Zigbee™
Gain: 6dBi, 6dBi
Termination: RP-SMA Male (8)
Number of Bands: 2
VSWR: 2
Antenna Type: Flat Panel
Height (Max): 1.000" (25.40mm)
Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz)
Frequency (Center/Band): 2.45GHz, 5.5GHz
RF Family/Standard: 802.15.4, Bluetooth, Cellular
Power - Max: 50 W