Produkte > L-COM > HG2458-08DP-4NF
HG2458-08DP-4NF L-Com
Hersteller: L-Com
2.4/4.9-5.8 GHz Four Element Dual Polarized Flat Panel Antenna
auf Bestellung 74 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details HG2458-08DP-4NF L-Com
Description: ANTFLAT PNL 2.4/5GHZ 8DBI, Packaging: Bag, Mounting Type: Mast Mount, Wall Mount, Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz, 4.9GHz ~ 5.85GHz, Applications: 802.11a/b/g/n/ac, WLAN, Gain: 8dBi, 8dBi, Termination: N Type Female (4), Ingress Protection: IP66, Number of Bands: 2, VSWR: 2, Antenna Type: Panel, Height (Max): 1.400" (35.55mm), Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz), Frequency (Center/Band): 2.45GHz, 5.375GHz, RF Family/Standard: Cellular, WiFi, Power - Max: 50 W.
Weitere Produktangebote HG2458-08DP-4NF
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
HG2458-08DP-4NF HG2458-08DP-4NF Hersteller : L-com Description: ANTFLAT PNL 2.4/5GHZ 8DBI
Packaging: Bag
Mounting Type: Mast Mount, Wall Mount
Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz, 4.9GHz ~ 5.85GHz
Applications: 802.11a/b/g/n/ac, WLAN
Gain: 8dBi, 8dBi
Termination: N Type Female (4)
Ingress Protection: IP66
Number of Bands: 2
VSWR: 2
Antenna Type: Panel
Height (Max): 1.400" (35.55mm)
Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz)
Frequency (Center/Band): 2.45GHz, 5.375GHz
RF Family/Standard: Cellular, WiFi
Power - Max: 50 W