Produkte > L-COM > HG2458-10DP-BLK
HG2458-10DP-BLK L-Com
Hersteller: L-Com
HG2458-10DP-BLK
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details HG2458-10DP-BLK L-Com
Description: ANTPANEL 2.4 / 5.8 GHZ, 10DBI, B, Packaging: Bag, Mounting Type: Bracket Mount, Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz, 4.9GHz ~ 5.85GHz, Applications: 802.11a/b/g/n/ac, WLAN, Gain: 10dBi, 10dBi, Termination: N Type Female, Number of Bands: 2, VSWR: 2, Antenna Type: Flat Panel, Height (Max): 3.450" (87.63mm), Frequency Group: Wide Band, Frequency (Center/Band): 2.45GHz, 5.375GHz, RF Family/Standard: WiFi, Power - Max: 50 W.
Weitere Produktangebote HG2458-10DP-BLK
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
HG2458-10DP-BLK HG2458-10DP-BLK Hersteller : L-com Description: ANTPANEL 2.4 / 5.8 GHZ, 10DBI, B
Packaging: Bag
Mounting Type: Bracket Mount
Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz, 4.9GHz ~ 5.85GHz
Applications: 802.11a/b/g/n/ac, WLAN
Gain: 10dBi, 10dBi
Termination: N Type Female
Number of Bands: 2
VSWR: 2
Antenna Type: Flat Panel
Height (Max): 3.450" (87.63mm)
Frequency Group: Wide Band
Frequency (Center/Band): 2.45GHz, 5.375GHz
RF Family/Standard: WiFi
Power - Max: 50 W
Produkt ist nicht verfügbar
HG2458-10DP-BLK HG2458-10DP-BLK Hersteller : L-Com ds_LCCA9839-24.pdf Antennas ANTPANEL 2.4 / 5.8 GHz, 10dBi, black radome