Produkte > L-COM > HG2458-11DPU
HG2458-11DPU L-Com
ds_HG2458-11DPU.pdf
Hersteller: L-Com
2.4/ 5 GHz Dual Band / Dual Polarized Omni Antenna
auf Bestellung 44 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details HG2458-11DPU L-Com
Description: ANTOMNI 2.4/5.8GHZ 11DBI, Packaging: Bag, Mounting Type: Mast Mount, Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz, 5.1GHz ~ 5.8GHz, Applications: 802.11a/b/g, Wi-Fi, WISP, WiMax, Gain: 6dBi, 11dBi, Termination: N Type Female (4), Number of Bands: 2, VSWR: 1.6, 1.8, Antenna Type: Whip, Straight, Height (Max): 49.200" (1249.68mm), Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz), Frequency (Center/Band): 2.45GHz, 5.45GHz, RF Family/Standard: Cellular, WiFi, Power - Max: 100 W.
Weitere Produktangebote HG2458-11DPU
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bag
Mounting Type: Mast Mount
Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz, 5.1GHz ~ 5.8GHz
Applications: 802.11a/b/g, Wi-Fi, WISP, WiMax
Gain: 6dBi, 11dBi
Termination: N Type Female (4)
Number of Bands: 2
VSWR: 1.6, 1.8
Antenna Type: Whip, Straight
Height (Max): 49.200" (1249.68mm)
Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz)
Frequency (Center/Band): 2.45GHz, 5.45GHz
RF Family/Standard: Cellular, WiFi
Power - Max: 100 W