Produkte > L-COM > HG2458-11P
HG2458-11P L-Com
Hersteller: L-Com
Multi-Band 2.4/4.9-5.8 GHz Flat Panel Antenna
auf Bestellung 76 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details HG2458-11P L-Com
Description: ANTFLAT PNL 2.4/5GHZ 9/11DBI, Packaging: Bag, Mounting Type: Pole Mount, Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz, 4.9GHz ~ 5.8GHz, Applications: 802.11a/b/g/n, WLAN, Gain: 9dBi, 11dBi, Termination: N Type Female, Number of Bands: 2, VSWR: 2, Antenna Type: Panel, Height (Max): 1.200" (30.48mm), Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz), Frequency (Center/Band): 2.45GHz, 5.35GHz, RF Family/Standard: WiFi, Power - Max: 10 W.
Weitere Produktangebote HG2458-11P
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
HG2458-11P HG2458-11P Hersteller : L-com Description: ANTFLAT PNL 2.4/5GHZ 9/11DBI
Packaging: Bag
Mounting Type: Pole Mount
Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz, 4.9GHz ~ 5.8GHz
Applications: 802.11a/b/g/n, WLAN
Gain: 9dBi, 11dBi
Termination: N Type Female
Number of Bands: 2
VSWR: 2
Antenna Type: Panel
Height (Max): 1.200" (30.48mm)
Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz)
Frequency (Center/Band): 2.45GHz, 5.35GHz
RF Family/Standard: WiFi
Power - Max: 10 W