Produkte > L-COM > HG2458-14DP-3NF
HG2458-14DP-3NF L-Com
Hersteller: L-Com
2.4/5.8GHz Triple Element Dual Polarized Flat Panel Antenna
auf Bestellung 106 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details HG2458-14DP-3NF L-Com
Description: ANTFLAT PNL 2.4/5GHZ 12/14DBI, Packaging: Bag, Mounting Type: Mast Mount, Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz, 5.125GHz ~ 5.875GHz, Applications: 802.11a/b/g/n, Wi-Fi, Gain: 12dBi, 14dBi, Termination: N Type Female (3), Number of Bands: 2, VSWR: 1.8, Antenna Type: Flat Panel, Height (Max): 0.980" (24.89mm), Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz), Frequency (Center/Band): 2.45GHz, 5.5GHz, RF Family/Standard: WiFi, Power - Max: 10 W.
Weitere Produktangebote HG2458-14DP-3NF
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
HG2458-14DP-3NF HG2458-14DP-3NF Hersteller : L-com Description: ANTFLAT PNL 2.4/5GHZ 12/14DBI
Packaging: Bag
Mounting Type: Mast Mount
Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz, 5.125GHz ~ 5.875GHz
Applications: 802.11a/b/g/n, Wi-Fi
Gain: 12dBi, 14dBi
Termination: N Type Female (3)
Number of Bands: 2
VSWR: 1.8
Antenna Type: Flat Panel
Height (Max): 0.980" (24.89mm)
Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz)
Frequency (Center/Band): 2.45GHz, 5.5GHz
RF Family/Standard: WiFi
Power - Max: 10 W