Produkte > L-COM > HG2458-4SDC-6RSP
HG2458-4SDC-6RSP
HG2458-4SDC-6RSP L-com
Hersteller: L-com
Description: ANTCEILING 2.4/5.8GHZ 4DBI
Packaging: Bag
Features: Cable - 457.2mm
Mounting Type: Ceiling Mount
Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz, 5.15GHz ~ 5.85GHz
Applications: 802.11a/b/g/n/ac, ISM, Wi-Fi, WLAN
Gain: 3dBi, 4dBi
Termination: RP-SMA Male (4)
Number of Bands: 2
VSWR: 2
Antenna Type: Dome
Height (Max): 2.800" (71.12mm)
Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz)
Frequency (Center/Band): 2.45GHz, 5.5GHz
RF Family/Standard: General ISM, WiFi
Power - Max: 100 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details HG2458-4SDC-6RSP L-com
Description: ANTCEILING 2.4/5.8GHZ 4DBI, Packaging: Bag, Features: Cable - 457.2mm, Mounting Type: Ceiling Mount, Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz, 5.15GHz ~ 5.85GHz, Applications: 802.11a/b/g/n/ac, ISM, Wi-Fi, WLAN, Gain: 3dBi, 4dBi, Termination: RP-SMA Male (4), Number of Bands: 2, VSWR: 2, Antenna Type: Dome, Height (Max): 2.800" (71.12mm), Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz), Frequency (Center/Band): 2.45GHz, 5.5GHz, RF Family/Standard: General ISM, WiFi, Power - Max: 100 W.