Produkte > L-COM > HG245808DP-4RSP36
HG245808DP-4RSP36
HG245808DP-4RSP36 L-com
Hersteller: L-com
Description: 2.4/4.9-5.8 GHZ, 8 DBI 4-ELEMENT
Packaging: Bag
Features: Cable - 305mm, Cable - 1.524m, Cable - 3.048m, Cable - 7.62m
Mounting Type: Mast Mount, Wall Mount
Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz, 4.9GHz ~ 5.85GHz
Applications: 802.11ax, Wi-Fi, WLAN
Gain: 8dBi, 8dBi
Termination: RP-SMA Male (4)
Number of Bands: 2
VSWR: 2
Antenna Type: Flat Panel
Height (Max): 1.400" (35.55mm)
Frequency Group: Wide Band
Frequency (Center/Band): 2.45GHz, 5.375GHz
RF Family/Standard: WiFi
Power - Max: 50 W
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details HG245808DP-4RSP36 L-com
Description: 2.4/4.9-5.8 GHZ, 8 DBI 4-ELEMENT, Packaging: Bag, Features: Cable - 305mm, Cable - 1.524m, Cable - 3.048m, Cable - 7.62m, Mounting Type: Mast Mount, Wall Mount, Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz, 4.9GHz ~ 5.85GHz, Applications: 802.11ax, Wi-Fi, WLAN, Gain: 8dBi, 8dBi, Termination: RP-SMA Male (4), Number of Bands: 2, VSWR: 2, Antenna Type: Flat Panel, Height (Max): 1.400" (35.55mm), Frequency Group: Wide Band, Frequency (Center/Band): 2.45GHz, 5.375GHz, RF Family/Standard: WiFi, Power - Max: 50 W.