Produkte > L-COM > HG5158-06UP-NM
HG5158-06UP-NM
HG5158-06UP-NM L-com
Hersteller: L-com
Description: 5.15 - 5.85 GHZ, 6 DBI OMNI UNLI
Packaging: Bag
Features: Cable - 305mm, Cable - 1.524m, Cable - 3.048m, Cable - 7.62m
Mounting Type: Magnetic
Frequency Range: 5.15GHz ~ 5.85GHz
Applications: 802.11a/n/ac/ax, Wi-Fi, WiMax™, WISP, WLAN
Gain: 6dBi
Termination: N Type Male
Number of Bands: 1
VSWR: 1.5
Antenna Type: Whip, Straight
Height (Max): 11.300" (287.02mm)
Frequency Group: SHF (f > 4GHz)
Frequency (Center/Band): 5.5GHz
RF Family/Standard: WiFi
Power - Max: 100 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details HG5158-06UP-NM L-com
Description: 5.15 - 5.85 GHZ, 6 DBI OMNI UNLI, Packaging: Bag, Features: Cable - 305mm, Cable - 1.524m, Cable - 3.048m, Cable - 7.62m, Mounting Type: Magnetic, Frequency Range: 5.15GHz ~ 5.85GHz, Applications: 802.11a/n/ac/ax, Wi-Fi, WiMax™, WISP, WLAN, Gain: 6dBi, Termination: N Type Male, Number of Bands: 1, VSWR: 1.5, Antenna Type: Whip, Straight, Height (Max): 11.300" (287.02mm), Frequency Group: SHF (f > 4GHz), Frequency (Center/Band): 5.5GHz, RF Family/Standard: WiFi, Power - Max: 100 W.
Weitere Produktangebote HG5158-06UP-NM
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
HG5158-06UP-NM HG5158-06UP-NM Hersteller : L-Com Antennas 5.15 - 5.85 GHz, 6 dBi OMNI Unlicensed Antenna