Produkte > L-COM > HG5158-19DP-090
HG5158-19DP-090
HG5158-19DP-090 L-com
Hersteller: L-com
Description: ANTPANEL 5.1-5.8GHZ 19DBI
Packaging: Bag
Mounting Type: Mast Mount
Frequency Range: 5.15GHz ~ 5.85GHz
Applications: 802.11a/n, ISM, Wi-Fi, WiMax, WISP, WLAN
Gain: 19dBi
Termination: N Type Female (2)
Number of Bands: 1
VSWR: 1.5, 1.7
Antenna Type: Sector
Height (Max): 2.210" (56.13mm)
Frequency Group: SHF (f > 4GHz)
Frequency (Center/Band): 5.5GHz
RF Family/Standard: General ISM, WiFi
Power - Max: 50 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details HG5158-19DP-090 L-com
Description: ANTPANEL 5.1-5.8GHZ 19DBI, Packaging: Bag, Mounting Type: Mast Mount, Frequency Range: 5.15GHz ~ 5.85GHz, Applications: 802.11a/n, ISM, Wi-Fi, WiMax, WISP, WLAN, Gain: 19dBi, Termination: N Type Female (2), Number of Bands: 1, VSWR: 1.5, 1.7, Antenna Type: Sector, Height (Max): 2.210" (56.13mm), Frequency Group: SHF (f > 4GHz), Frequency (Center/Band): 5.5GHz, RF Family/Standard: General ISM, WiFi, Power - Max: 50 W.