Produkte > CHEMI-CON > HHSC630ELL101MJC5S
HHSC630ELL101MJC5S
HHSC630ELL101MJC5S Chemi-Con
NIPC_S_A0010158370_1-2524711.pdf
Hersteller: Chemi-Con
Aluminium Organic Polymer Capacitors 100uF 63V AEC-Q200
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details HHSC630ELL101MJC5S Chemi-Con
Description: CAP ALUM POLY HYB 100UF 63V T/H, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Hybrid, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 20mOhm, Lifetime @ Temp.: 4000 Hrs @ 125°C, Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 63 V, Ripple Current @ Low Frequency: 200 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 2 A @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
HHSC630ELL101MJC5S HHSC630ELL101MJC5S Hersteller : United Chemi-Con NIPC_S_A0010158370_1-2524711.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 100uF 63V AEC-Q200
auf Bestellung 1950 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
HHSC630ELL101MJC5S HHSC630ELL101MJC5S Hersteller : United Chemi-con hscll-e.pdf Cap Aluminum Polymer Hybrid 100uF 63VDC 20%( 10 X 12.5mm) Radial 5mm 0.02 Ohm 2000mA 4000h 125°C Automotive AEC-Q200 Bulk
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
HHSC630ELL101MJC5S HSC_Series_DS.pdf Конденсатор електролітичний алюмінієвий SMD 100 uF 63V size JC5
HHSC630ELL101MJC5S HHSC630ELL101MJC5S Hersteller : Chemi-Con HSC_Series_DS.pdf Description: CAP ALUM POLY HYB 100UF 63V T/H
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Hybrid
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 20mOhm
Lifetime @ Temp.: 4000 Hrs @ 125°C
Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 63 V
Ripple Current @ Low Frequency: 200 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 2 A @ 100 kHz