Produkte > CHEMI-CON > HHXA250ARA221MHA0G
HHXA250ARA221MHA0G
HHXA250ARA221MHA0G Chemi-Con
HXARA-e.PDF
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP ALUMHYB 220UF 20% 25V SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Hybrid
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 27mOhm
Lifetime @ Temp.: 4000 Hrs @ 125°C
Surface Mount Land Size: 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Height - Seated (Max): 0.406" (10.30mm)
Part Status: Not For New Designs
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 25 V
Ripple Current @ High Frequency: 1.6 A @ 100 kHz
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details HHXA250ARA221MHA0G Chemi-Con
Description: CAP ALUMHYB 220UF 20% 25V SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Hybrid, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 27mOhm, Lifetime @ Temp.: 4000 Hrs @ 125°C, Surface Mount Land Size: 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm), Height - Seated (Max): 0.406" (10.30mm), Part Status: Not For New Designs, Capacitance: 220 µF, Voltage - Rated: 25 V, Ripple Current @ High Frequency: 1.6 A @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
HHXA250ARA221MHA0G HHXA250ARA221MHA0G Hersteller : Chemi-Con HXARA-e.PDF Description: CAP ALUMHYB 220UF 20% 25V SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Type: Hybrid
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 25 V
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
HHXA250ARA221MHA0G HHXA250ARA221MHA0G Hersteller : Chemi-Con HXARA-e.PDF Aluminium Organic Polymer Capacitors 220uF 25V 20% Hybrid Polymer
auf Bestellung 224 Stücke:
HHXA250ARA221MHA0G HHXA250ARA221MHA0G Hersteller : United Chemi-Con HXARA_e-2507348.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 220uF 25V 20% Hybrid Polymer