Produkte > CHEMI-CON > HHXA500ARA101MJA0G
HHXA500ARA101MJA0G
HHXA500ARA101MJA0G Chemi-Con
HXARA-e.PDF
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP ALUMHYB 100UF 20% 50V SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Hybrid
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 28mOhm
Lifetime @ Temp.: 4000 Hrs @ 125°C
Surface Mount Land Size: 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Height - Seated (Max): 0.406" (10.30mm)
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 50 V
Ripple Current @ High Frequency: 1.6 A @ 100 kHz
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details HHXA500ARA101MJA0G Chemi-Con
Description: CAP ALUMHYB 100UF 20% 50V SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Hybrid, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 28mOhm, Lifetime @ Temp.: 4000 Hrs @ 125°C, Surface Mount Land Size: 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm), Height - Seated (Max): 0.406" (10.30mm), Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 50 V, Ripple Current @ High Frequency: 1.6 A @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
HHXA500ARA101MJA0G HHXA500ARA101MJA0G Hersteller : Chemi-Con HXARA-e.PDF Description: CAP ALUMHYB 100UF 20% 50V SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Type: Hybrid
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 50 V
auf Bestellung 2005 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
HHXA500ARA101MJA0G Hersteller : United Chemi-Con al-hxa-bulletin830i-e-140512-345790.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 100uF 50V 20% Hybrid Polymer