Produkte > CHEMI-CON > HHXB350ARA680MF80G
HHXB350ARA680MF80G
HHXB350ARA680MF80G Chemi-Con
HXBRA_e-2507356.pdf
Hersteller: Chemi-Con
Aluminium Organic Polymer Capacitors 68uF 35V 20% Hybrid Polymer
auf Bestellung 534 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details HHXB350ARA680MF80G Chemi-Con
Description: CAP ALUM HYBRID 68UF 20% 35V SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Hybrid, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 35mOhm, Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm), Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm), Part Status: Not For New Designs, Capacitance: 68 µF, Voltage - Rated: 35 V, Ripple Current @ High Frequency: 2 A @ 100 kHz.
Weitere Produktangebote HHXB350ARA680MF80G
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
HHXB350ARA680MF80G HHXB350ARA680MF80G Hersteller : Chemi-Con HXBRA-e.PDF Description: CAP ALUM HYBRID 68UF 20% 35V SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Hybrid
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 35mOhm
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm)
Part Status: Not For New Designs
Capacitance: 68 µF
Voltage - Rated: 35 V
Ripple Current @ High Frequency: 2 A @ 100 kHz
auf Bestellung 7 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Type: Hybrid
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 68 µF
Voltage - Rated: 35 V