Produkte > UNITED CHEMI-CON > HHXD630ARA820MJA0G
HHXD630ARA820MJA0G
HHXD630ARA820MJA0G United Chemi-Con
HXDRA-e.PDF
Hersteller: United Chemi-Con
Description: CAP ALUM HYBRID 82UF 20% 63V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Hybrid
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 30mOhm
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 82 µF
Voltage - Rated: 63 V
Ripple Current @ Low Frequency: 180 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 1.8 A @ 100 kHz
auf Bestellung 425 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details HHXD630ARA820MJA0G United Chemi-Con
Description: CAP ALUM HYBRID 82UF 20% 63V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Hybrid, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 30mOhm, Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm), Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 82 µF, Voltage - Rated: 63 V, Ripple Current @ Low Frequency: 180 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 1.8 A @ 100 kHz.
Weitere Produktangebote HHXD630ARA820MJA0G
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
HHXD630ARA820MJA0G HHXD630ARA820MJA0G Hersteller : United Chemi-Con HXDRA-e.PDF Description: CAP ALUM HYBRID 82UF 20% 63V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Hybrid
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 82 µF
Voltage - Rated: 63 V