Produkte > HI1 > HI1206N101R-00
HI1206N101R-00
HI.pdf
Hersteller:
auf Bestellung 93 Stücke:
Lieferzeit 7-21 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details HI1206N101R-00
Description: FERRITE BEAD 100 OHM 1206 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Filter Type: Power, Signal Line, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Height (Max): 0.051" (1.30mm), Current Rating (Max): 3A, DC Resistance (DCR) (Max): 35mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 100 Ohms @ 100 MHz.
Weitere Produktangebote HI1206N101R-00
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
HI1206N101R00 Hersteller : STEWARD
auf Bestellung 3100 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
HI1206N101R-00 HI1206N101R-00 Hersteller : Laird-Signal Integrity Products HI.pdf Description: FERRITE BEAD 100 OHM 1206 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Filter Type: Power, Signal Line
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 0.051" (1.30mm)
Current Rating (Max): 3A
DC Resistance (DCR) (Max): 35mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 100 Ohms @ 100 MHz