Produkte > STEWARD > HI2220P601R-00
HI2220P601R-00 STEWARD
HI.pdf
Hersteller: STEWARD
SMD
auf Bestellung 86200 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details HI2220P601R-00 STEWARD
Description: FERRITE BEAD 600 OHM 2220 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2220 (5650 Metric), Filter Type: Power, Signal Line, Size / Dimension: 0.220" L x 0.200" W (5.59mm x 5.08mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Height (Max): 0.130" (3.30mm), Current Rating (Max): 4A, DC Resistance (DCR) (Max): 25mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 600 Ohms @ 100 MHz.
Weitere Produktangebote HI2220P601R-00
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
HI2220P601R-00 HI2220P601R-00 Hersteller : Laird-Signal Integrity Products HI.pdf Description: FERRITE BEAD 600 OHM 2220 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2220 (5650 Metric)
Filter Type: Power, Signal Line
Size / Dimension: 0.220" L x 0.200" W (5.59mm x 5.08mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 0.130" (3.30mm)
Current Rating (Max): 4A
DC Resistance (DCR) (Max): 25mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 600 Ohms @ 100 MHz
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.130" (3.30mm)
Current Rating (Max): 4A
Number of Lines: 1