HLG-320H-36B MeanWell
HLG-320H-spec.pdf
Produktcode: 104470
zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
Hersteller: MeanWell
Netzteile und Ladegeräte > Netzgeräte für LED und LED-Produkte (LED-Treiber)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Description: Power supply: switching; LED; 320W; 36VDC; 8.9A; 90÷305VAC; IP67
Type of power supply: switching
Application: LED
Kind of power supply: LED
Power: 0.32kW
Output voltage: 36V DC
Output current: 8.9A
Supply voltage: 90...305V AC; 127...431V DC
IP rating: IP67
Body dimensions: 252x90x43.8mm
Manufacturer series: HLG B
Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; overheating OTP; short circuit protection SCP
Operating temperature: -40...70°C
Electrical connection: wires
Lead length: 0.3m
Number of outputs: 1
Efficiency: 94%
Operating modes: constant current; constant voltage
Caution!: rated parameters obtained at full load
auf Bestellung 10 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
HLG-320H-36B HLG-320H-36B Hersteller : MEAN WELL HLG-320H-spec.pdf LED Power Supplies 320.4W 36V 8.9A IP67 Adj W/Cable
auf Bestellung 48 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
HLG-320H-36B HLG-320H-36B Hersteller : Mean-Well USA, Inc. hlg320hspec.pdf AC/DC LED Power Supply 320.4W Single 7-Pin
auf Bestellung 10 Stücke:
auf Bestellung 55 Stücke:
auf Bestellung 33 Stücke:
HLG-320H-36B HLG-320H-36B Hersteller : MEAN WELL USA Inc. HLG-320H-spec.pdf Description: LED DRVR CC/CV AC/DC 18-36V 8.9A
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 8.87" L x 3.54" W x 1.72" H (225.2mm x 90.0mm x 43.8mm)
Voltage - Output: 36V
Type: Constant Current, Voltage
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, PSE, RCM, TUV
Ratings: IP67
Efficiency: 95%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 8.9A
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 90VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 320 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
auf Bestellung 52 Stücke:
Produkt ist nicht verfügbar
HLG-320H-36B HLG-320H-36B Hersteller : MEAN WELL HLG-320H-spec.pdf AC/DC, 320.4W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 36V/8.9А, розміри 252х90х43.8 мм, -40...+90 C, dimming function Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
Anzahl je Verpackung: 1 Stücke
HLG-320H-36B HLG-320H-36B Hersteller : MEAN WELL HLG-320H-spec.pdf AC/DC, 320.4W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 36V/8.9А, розміри 252х90х43.8 мм, -40...+90 C, dimming function Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт