HPAL1V0630-3R3-R
HPAL1V0630-3R3-R Eaton - Electronics Division
eaton-hpal1v0630-high-current-inductor-data-sheet-11080-en.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: IND 3.3UH 9.5A 2 PADS SMT
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.276" L x 0.260" W (7.00mm x 6.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 22mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 9.5A
Material - Core: Iron Powder
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 8.5 A
auf Bestellung 1475 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 39
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details HPAL1V0630-3R3-R Eaton - Electronics Division
Description: IND 3.3UH 9.5A 2 PADS SMT, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.276" L x 0.260" W (7.00mm x 6.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 22mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 9.5A, Material - Core: Iron Powder, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Inductance: 3.3 µH, Current Rating (Amps): 8.5 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
HPAL1V0630-3R3-R HPAL1V0630-3R3-R Hersteller : Eaton Electronics Eaton_hpal1v0630-high-current-inductor-data-sheet-11080-en.pdf Power Inductors - SMD IND HPAL1V0630 3.3uH 9.5A 2 PADS SMT
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
HPAL1V0630-3R3-R HPAL1V0630-3R3-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-hpal1v0630-high-current-inductor-data-sheet-11080-en.pdf Description: IND 3.3UH 9.5A 2 PADS SMT
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Material - Core: Iron Powder
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 8.5 A