HSA25R22J
HSA25R22J TE Connectivity
eng_ds_1773035_e.pdf
Hersteller: TE Connectivity
Res Wirewound 220mOhm 5% 12.5W/25W ±50ppm/°C Aluminum Housed Axial Loose/Tray
auf Bestellung 60 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 27
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details HSA25R22J TE Connectivity
Description: RES CHAS MNT 0.22 OHM 5% 25W, Power (Watts): 25W, Tolerance: ±5%, Lead Style: Solder Lugs, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Box, Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 1.142" L x 1.102" W (29.00mm x 28.00mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Mounting Feature: Flanges, Coating, Housing Type: Aluminum, Height - Seated (Max): 0.591" (15.00mm), Part Status: Active, Resistance: 220 mOhms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
HSA25R22J HSA25R22J Hersteller : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773035&DocType=DS&DocLang=English Description: RES CHAS MNT 0.22 OHM 5% 25W
Power (Watts): 25W
Tolerance: ±5%
Package / Case: Axial, Box
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 1.142" L x 1.102" W (29.00mm x 28.00mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Mounting Feature: Flanges
Coating, Housing Type: Aluminum
Height - Seated (Max): 0.591" (15.00mm)
Part Status: Active
Resistance: 220 mOhms
auf Bestellung 171 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
auf Bestellung 34 Stücke:
HSA25R22J HSA25R22J Hersteller : TE Connectivity eng_ds_1773035_d.pdf Res Wirewound 220mOhm 5% 25W ±50ppm/°C Aluminum Housed Axial Loose|Tray
auf Bestellung 33 Stücke:
HSA25R22J HSA25R22J Hersteller : TE Connectivity eng_ds_1773035_e.pdf Res Wirewound 220mOhm 5% 12.5W/25W ±50ppm/°C Aluminum Housed Axial Loose/Tray